6 znamení, podle kterých poznáte, že první rande dopadlo dobře

2 min


Reakce po první úspěšné schůzce je jednoduchá. Napíšete si “Ráda jsem tě viděl/a. Bylo to fajn. Kdy se znovu uvidíme?” Horší je náš vnitřní rozpor, kdo dá komu vědět první a jestli vůbec bude odezva takto pozitivní.

Pokud si nejste jistí, že máte zprávu napsat, protože nevíte, jestli se tak cítí i druhá strana, existují jistá znamení, podle kterých to poznáte.

1. Je s vámi až do konce schůzky

Možná se to zdá poněkud banální, ale i to znamená, že jim na vás záleží. Stává se, že uprostřed večeře dojde někomu zpráva, že musí být tam a tam, nebo si vzpomene na hrozně důležitou věc, kterou má teď dělat. V překladu o vás nemá zájem. Buď má opravdu lepší věci na práci, než s vámi ztrácet čas, nebo se prostě vymlouvá. Jestli s vámi dokončí jakoukoliv aktivitu, kterou děláte a věnuje vám tak svůj čas, získá si tím plusové body.

2. Chtějí, abyste byli sami

Když s vámi chtějí strávit čas o samotě a nepotřebují k tomu kupu přátel či další pár jako doprovod, cítí se s vámi dobře. Snaží se vás lépe poznat a dávají vám tím příležitost poznat i je.

3. Prodlužují schůzku

Navrhují, abyste po večeři zašli ještě někam? (tedy samozřejmě jinam než k nim domů). To je dobré znamení. Zajímají se, nechce se jim od vás, protože se jim líbíte a nechtějí prodlužovat dobu, kterou tráví bez vás.