Technologie Užívejte si těchto 9 kusů technologie, dokud můžete. Za 20 let už...

Užívejte si těchto 9 kusů technologie, dokud můžete. Za 20 let už nebudou existovat!

Technologie se neustále mění a to takovou rychlostí, že si to nestíháme ani uvědomovat.

2
reklama

A mění se dokonce takovou rychlostí, že jakmile si koupíte nový telefon nebo notebook, během jednoho roku se dá již považovat za zastaralý. Jenže nejde však jen o notebooky a telefony, ale i o naprosto normální věci, které běžně používáme každý den. Brzy se můžeme rozloučit například s klíčema, s kreditními kartami a ovladačema.

Pojďme se společně podívat na několik technologií, kterým brzy můžeme říct sbohem.

reklama

Zpětná zrcátka

Brzy budou mít veškerá auta zabudovaný displej, který bude promítat to, co se děje za zadkem vašeho vozidla. A jak? Pomocí kamery, která bude umístěna na zadním skle vašeho auta.

Dálkové ovládání

S ovladači se můžeme také brzy rozloučit. Určitě moc dobře znáte nekonečné hledání ovladače v moment, kdy ho nejvíce potřebujeme. Nebo také to, když vám v ovladači dojdou baterie. Vzhledem k tomu, že většina zařízení je připojena k Wi-Fi, je možnost je ovládat pomocí telefonu, počítače, tabletů a podobně. K čemu tedy ovladače?

Kreditní karty

Některé obchody podporují platby prostřednictvím mobilního telefonu a to pomocí nejrůznějších aplikací. Kreditní karty budou brzy minulostí, takže budeme o trochu větší místo v peněžence. No, možná ani tu nebudeme potřebovat, ale k tomu se dostaneme.

Pokračujte ve čtení na další straně!

reklama