Zajímavosti 11 divných věcí, které děláme všichni, když se nikdo nedívá.

11 divných věcí, které děláme všichni, když se nikdo nedívá.

Naše chování je pochopitelně na veřejnosti značně odlišné od toho chování, které máme například u sebe doma. Děláme věci, které bychom normálně na veřejnosti neudělali a pokud ano, rozhodně bychom nechtěli, aby nás u nich někdo vidět.

7
reklama

Pokud děláte nějaké divné věci, je tento článek přesně pro vás. Utvrdí vás totiž v tom, že nejste jediný člověk, který dělá divné věci, protože takových lidí je na světě mnohem více, akorát se za tyto divné věci stydí. Pojďme se společně podívat na 11 divných věcí, které děláme všichni, když se nikdo nedívá.

Dloubeme se v nose

reklama

Bereme si telefon na záchod – Není to zrovna nejlepší prostředí pro trávení času na telefonu, každopádně, děláme to všichni. Přeci se na záchodě nebudeme nudit, když kolikrát vyprázdnit se trvá několik minut.

Dloubeme se v nose – A dělá to naprosto každý, když se nikdo nedívá. Když nás něco svědí nebo nám v nose něco překáží, musí to prostě ven. Existují i odvážlivci, kteří se nebojí obsah svého nosu ochutnat (fuj).

Jíme v posteli – Dělají to všichni, ale nikdo to raději nepřizná, aby nebyl považován za prase. Jenže když už tak hezky ležíme a koukáme v posteli na film, proč si k němu nedat popcorn a nebo něco sladkého?

Stalkujeme – A to na Facebooku a Instagramu. Dělá to každý z nás a rozhodně na tom není nic špatného. Když náš někdo zaujme nebo se nám někdo líbí, projedeme jeho profil klidně několikrát denně.

Pokračujte ve čtení na další straně!

reklama