Toto je 7 triků od FBI agentů, díky kterým se stanete o dost atraktivnější!

4 min


Jak moc dobře víte, FBI agenti musí často vyslýchat podezřelé, aby z nich dostali co nejvíce informací. Jenže to není vždy jednoduché a je velmi málo pravděpodobné, že by to obyčejný člověk zvládl. FBI agenti jsou totiž k vyslýchání cvičení a proto přesně ví, co mají říct, jak se mají chovat a hlavně jak se mají tvářit. Moc dobře vědí, jak se zalíbit lidem, aby z nich dostali co nejvíce informací. Dnes se společně podíváme na 7 triků, kteří používají FBI agenti v utajení, aby byli více atraktivní.

Nahnutá hlava do strany

Ženy často používají nahýbání hlavy do strany, když se chtějí muži více zalíbit. V komunikaci je tento znak znamením důvěry, ve zvířecí říši je to taktéž projev důvěry a projevením zájmu. Každopádně když člověk nakloní hlavu, vypadá o dost více atraktivněji, proto když budete mluvit s někým, kdo se vám líbí, mějte mírně nakloněnou hlavu do strany.

Obočí

Málokdo si uvědomuje, jak silnou zbraní je obočí. Psychologové tvrdí, že jakmile se někdo na nás dívá a hýbe svým obočím směrem nahoru, znamená to, že nám dává signál toho, že se mu líbíme. Je to také signál, kterým dáváme člověku najevo, že si nás má všímat a má se nám dívat do očí.

Pokračujte ve čtení na další straně!