--reklama--
--reklama--

Ať už je to počítač, Mac, smartphone, tablet nebo cokoliv jiného. Když jsme připojeni, možná děláme spoustu ilegálních věcí, které si ani neuvědomujeme. O takových věcech si dnes přečteme. Možná z toho budete překvapeni, protože jste nic takového nečekali!

9 ilegálních internetových záležitostí, které se nám zdají „běžné“!

Torrenty

Torrent samotný tak ilegální není, nicméně většina věcí, které stahujete naopak jsou. Tím se myslí pirátské filmy, hudba, video hry nebo jakýkoliv cracknutý software je těžce proti zákonům.

Cyberšikana

Šikana ani v základní formě jakou ji známe není legální. Cyberšikana ovšem také ne. Cyberšikana začíná i na menších detailech, než si většina lidí vůbec uvědomuje. Lidé, kteří něco takového dělají z toho mohou mít opravdu velké potíže! Takové případy řeší policie a vy si za něco takového můžete jít i hezky sednout. Pozor na to co děláte, někomu se to nemusí líbit!

Neoficiální streamování televizních kanálů

Jakákoliv televize nebo online vysílání, které je zadarmo je protizákonné. Pokud se chcete na něco takového koukat a nemít žádné problémy se zákonem, jednoduše se přihlaste na Netflix nebo Hulu.

Pokračujte ve čtení na další straně!

--reklama--

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU