Kolik žen prošlo náručí Karla Gotta? Z čísla, které prozradil jeho tajemník, vám spadne čelist.

1 min


Zpěvák Karel Gott, jeho přítelkyně Marika Sörösová a jeho dcery v pozadí zleva: Lucie a Dominika během oslavy zpěvákových 60. narozenin.

Jak je známo, zlatý slavík Karel Gott († 80) byl velkým milovníkem žen. Honza Adam působil jako jeho tajemník přes tři desetiletí a tak má o zpěvákovi i důvěrné informace. Pikantní údaj prozradil pro Blesk tv Magazín.

,,Kdysi jsem s Karlem dělal nějakou besedu, kde se ho někdo zeptal, jestli dokáže spočítat, kolik žen prošlo jeho náručí. Odpověděl – to vážně nesečtu, ale nedávno jsem četl rozhovor s Juliem Iglesiasem a ten řekl, že jeho náručí prošly čtyři tisíce žen a ani s jednou to nebyla skutečná láska. Pokud mám být upřímný, tipoval bych, že u Karla to bylo tak nějak podobně,” řekl Adam s úsměvem.

Jako osobní tajemník od roku 1983 znal všechny vážnější lásky Gotta. ,,Některé více, některé méně. Nikdy nezapomenu na Jitku Svobodovou. Ta kam přišla, všem chlapům spadla čelist. Vypadala prostě jako Sophia Loren zamlada. Karel vždycky říkal: “Ta Jitka, ta mě nabíjí jako baterka!” Zavzpomínal Honza Adam pro Blesk tv Magazín.

Zdroj: cas.sk