Lidé, kteří dělají tyto 4 věci budou v budoucnu svého partnera podvádět! Máte je vy, nebo váš partner?

3 min


Podvádění dle některých k životu patří. Pravdou je však to, že je to snad nejhorší forma toho, jak můžete někomu ublížit. Jsou zde lidé, kteří už jsou geneticky obdarováni tím, že jsou zkrátka podvodníci, jak nám vědci tvrdí. Existuje však stále velká řada lidí, kteří podvádí i na základě několika podnětů, či vlastností, které je k tomu “přivádí”. Možná právě sedíte a přemýšlíte nad tím, jak se vás to bude týkat, nebo taky nad tím, že zde není žádná šance, že by se to vůbec mohlo stát. Jste si ale opravdu jistý? Většinou to totiž začíná dost nevinně a než to člověk pozná, je už dávno polapen tím, kdo vlastně skutečně je.

Existují totiž jisté návyky nebo vlastnosti, podle kterých odborníci poznávají, jak moc má kdo tendenci svého partnera podvádět. Až si vlastnosti přečtete, zkuste se schválně hluboce zamyslet, jestli se vás toto může týkat a vezměte si to jako takové “varovné znamení”, než uděláte něco, čeho byste v budoucnosti litovali.

Neustále si stěžujete

Znáte to, stačí maličkost a vy už víte, že vás to zase štve. Vůči drahé polovičce až vyhledáváte věci, které vám na ni vadí. Se svým vztahem sice jste spokojeni, ale i drobné chyby vás neustále alarmují a zneklidnují. Je i dost možné, že si rádi stěžujete o svém vztahu ostatním.

Pokračujte ve čtení na další stránce!