Toto je 6 důvodů, proč většina lidí nenávidí zimu! Patříte mezi ně také?

3 min


Zima patří mezi nejméně oblíbená roční období. Lidé prostě mají rádi teplo a aktivity s ním spojené. Milují jaro, léto, podzim ještě překousnou, ale zima moc svých fanoušků nemá. No a my se nedivíme. My tedy proti ní nic nemáme, ale víme, proč ji lidé nenávidí. Pojďme se společně podívat na 6 důvodů, proč tomu tak je!

Sněhová kalamita

Sněhová kalamita není nic příjemného. Silnice nejsou často odhrabené nebo dostatečně posypané. Stačí, když napadne pár milimetrů sněhu a většina lidí vlastnící automobil má problém dostat se domů. A to mluvíme jen o pár milimetrech, ne o sněhových kalamitách. Dostat se v zimě autem z bodu A do bodu B je občas opravdu nadlidský úkol. Ještě o dost horší je, když musíte někam pěšky. Absolvovat několika metrovou procházku ve sněhové kalamitě je naprosto nemožné.

Krátké dny

Dny mají sice pořád stejně hodin, ale rozhodně to tak nevypadá. Ráno vstanete do práce nebo do školy, podíváte se z okna a všude je ta otravná tma. A tak vyrazíte do školy/práce a netěšíte se na nic víc, než až půjdete konečně domů. Najednou vám skončí vaše povinnost a čeká vás cesta domů. Podíváte se z okna a co tam je? Správně – za*raná tma! Člověk v zimě prostě světlo téměř nezažije. Rozhodně ne to denní.

Pokračujte ve čtení na další straně!