Technologie 5 věcí o majitelých Applu, které by měl každý majitel androidu znát....

5 věcí o majitelých Applu, které by měl každý majitel androidu znát. Smějete se jim kvůli tomu?

Je úžasné vidět technologické zázraky, které dnes máme. Před více než deseti lety byly mobilní telefony s kamerami jednou z nejlepších technologií, podle některých.

3
reklama

Nyní jsou naše mobilní telefony nebo-li smartphony schopny více, než jen fotografovat. Mohou být použity pro transakce, virtuální realitu, práci a mnoho dalšího. To vše by nebylo možné bez předních značek, které dnes známe. Apple je jednou z nejvíce pokročilejších technologických značek na světě. Uživatelé Applu jsou velmi milujícími fanoušky této společnosti. My jsme si pro vás sepsali několik informací o těchto fanoušcích! Znáte je?

reklama

Cloudové úložiště pomalu přebírá vedení nad fyzickým úložištěm. Je totiž mnohem jednoduší mít všechno uloženo na virtuálním úložišti, než skladovat paměťové karty či harddisky. Apple se k tomuto trendu připojil a před několika lety vznikl iCloud. Cloudové úložiště by mělo být bezpečné a to vzhledem k tomu, že si tam ukládáme své soukromé fotografie, videa a dokumenty. Pro iCloud tomu tak není. Jedná se o problém v technologickém světě. V uplynulých letech se objevila řada uniklých soukromých snímků celebrit. Například Jennifer Lawrence, Rose McGowan, Kate Upton a další. Je tedy zřejmé, že něco s bezpečnostním systémem společnosti Apple není v pořádku.

Pokračujte ve čtení na další straně!

reklama