Máma se vážila každý den: Syn jí nechal na váze tento krásný vzkaz.

2 min


Australanka Kelly McCarron je maminkou dvou dětí. Podobně jako mnohé další ženy po celém světě, i tato máma se snažila všemožně shodit nějaká ta kila. Od nového roku zkoušela různé diety a cvičení a také se hodně vážila. Její 12-letý syn Jack si chování své mámy dobře všímal. Když viděl, že se jeho máma váží každý den, rozhodl se něco udělat.

Upřímný vzkaz

Kelly říká, že si jednoho dne všimla, jak se Jack a jeho 8-letá sestra Ayla více snaží pomáhat v domácnosti, což nebývalo zvykem. Následující den se šla postavit na váhu a všimla si malého papírku, který málem hodila do koše. Naštěstí si všimla, že na papírku je něco napsáno. Stálo tam: “Záleží na tom?”. Tato slova na malém kousku papíru přinutily mladou mámu zamyslet se nad tím, jestli to se svým hubnutím a vážením trochu nepřehání. Pro Caters News Kelly řekla: “Uvědomila jsem si pak, že na tom vůbec nezáleží – všimla jsem si, že se obvykle vážím tehdy, když ze sebe samé nemám dobrý pocit.” Maminka se rozhodla ponechat si tento vzkaz na váze, aby ji to zastavilo před přehnaným vážením.

Místo toho si raději dělá fotografie na dokumentování svých pokroků. “Někdy se moje dcera postaví na váhu a kopíruje mě. Hned jí řeknu, aby šla dolů a připomenu jí, že se nepotřebuje vážit, “dodává Kelly. Tato maminka byla vukazem od svého syna tak dojatá, že se rozhodla sdílet ho na Facebooku a její příspěvek sklidil velký úspěch a objevily se pod ním mnohé komentáře jako například: “Úžasné !! Takové zlatíčko ” “Jaký úžasný syn! Opravdu produkt skvělých rodičů.” Kelly dodává: “Sdílela jsem ten vzkaz, protože si myslím, že tam někde může být další žena, která ho potřebuje vidět.” A my souhlasíme a malému Jackovi za jeho krásný odkaz tleskáme!

Zdroj: zena.pluska.sk