reklama
reklama

Herní průmysl v oblasti mobilních telefonů se stává stále více a více populárnějším. Největším problémem pro nás, tedy pro hráče těchto her, jsou mikrotransakce. V některých hrách jsou vývojáři skromní a chtějí po nás málo peněz za hodně muziky, ale pak jsou tu třeba vývojáři, jako je Gameloft, kteří si za pár hloupostí účtují klidně i 2.499,- Kč. Pojďme se společně podívat na seznam deseti her, které stojí za to vyzkoušet!

 

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone původně začal jako hra na počítač na motivy hry World of Warcraft. Hearthstone je karetní hra pro dva hráče, ve které máte na výběr z několika povolání, která naleznete ve hře World of Warcraft. Každé povolání má své specifické karty a pak tu máme spoustu karet neutrálních. Vaším cílem je samozřejmě protivníka v kartách porazit. Hra původně byla určena pouze pro počítač, později se však dostala na iOS i Android.

Temple Run 2

Dnes už sice mrtvá hra, ale ve své době byla skvělá a někoho určitě zabaví i v dnešní době! Temple Run 2 je hra podobná Subway Surf či Minion Rush. Zkrátka máte postavičku a běžíte kupředu, zatímco se vám cestu snaží překazit různé potvory a různé překážky.

Pokračujte ve čtení na další straně!

reklama

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU