Milujete hry a hrajete často na telefonu? Toto jsou ty nejlepší hry, které si na telefonu můžete zahrát!

3 min


V dnešní době hraje hry téměř každé. Díky úžasným funkcím, které mobilní telefony mají, si často můžeme zahrát hry, které často hrajeme i na počítači. Jenže počítač nás dnes nebude zajímat. Dnes se společně podíváme na nejlepší hry, které si můžete stáhnout na svůj mobilní telefon. Máme pro vás žebříček nejlepších her pro iOS i Android. Pojďme se na něj společně podívat!

Players unknown battleground

Zkráceně PUBG zná téměř každý, kdo se nějak pohybuje v herním světě. Hra nabízí špičkovou grafiku a tato hra je skutečně skvělou střílečkou, kterou můžete hrát z pohledu první osoby. Zatímco je PC verze této hry placená, pro Android i iOS je tato hra zdarma. V této hře se 100 náhodných hráčů ocitne na ostrově a jejich úkol je následovný – všechny zabít a přežít.

Fortnite

Jedna z nejoblíbenějších her na světě! Tato obdoba hry PUBG je stejně jako pro počítač, tak i pro Android a pro iOS naprosto zdarma. Cíl této hry je naprosto stejný jako u PUBG. Rozdíl je však takový, že v této hře jsou postavy kreslené či karikaturní (říkejte tomu jak chcete).

Pokračujte ve čtení na další straně!