Několik důkazů, proč je iPhone stále lepší než Android

3 min


Znáte takové ty války o tom, jak uživatelé jednoho OS haní ten druhý? Určitě znáte. Setkáváme se s tím dnes a denně. Android má nějaké plusy oproti iOS stejně tak, jako iOS má v různých věcech navrch oproti Androidu. A právě ty věci, které má iOS navrch, si v tomto článku ukážeme.

Rychlé iOS updaty

iOS udržuje veškerá svá zařízení aktualizována a na jednotné verzi. Je tedy vyloučeno, aby iPhone 8 běžel na lepším iOS, než iPhone 7, jako je tomu u telefonů s Androidem. Telefon s Androidem velice brzy ztratí podporu, protože má během dvou let další dva nástupce a telefon se tak stane zastaralým. Navíc iOS se vás neptá, jestli chcete zdržet aktualizaci – vzhledem k tomu, že jsou aktualizace opravdu rychlé, budete bez telefonu nanejvýš pár minut.

Synchronizace na všech zařízeních

Používáte-li iPad, Macbook a iPhone, pak jistě víte, že na svých zařízeních můžete různě pohybovat se soubory. Co máte v Macbooku můžete mít rázem v iPhonu a naopak. iOS je na všech zařízeních stejný a vše pracuje jako jeden celek. Můžete tedy na svém Macbooku v klidu zvedat hovory, pokud jste zrovna u něj. Android bohužel nic takového nenabízí.

Pokračujte ve čtení na další straně!