Několik důvodů, že antické vyspělé civilizace opravdu mohly existovat.

5 min


Objevování nástrojů

Mnoho nástrojů, které vytvořili lidé před námi, bylo nalezeno ukryto v různých zkamenělých útvarech. Některé mohou být staré i několik milionů let. Toto vše jsou však pouze odhady.

V roce 1936 bylo v Texasu nalezeno topůrko, které bylo zaryté v kameni. Odhaduje se, že ono topůrko je staré na 400 milionů let. Proč by tedy o mnoho mladší evoluce člověka teprve objevovaly například palcát? Rovněž jako malý desetiletý chlapec jménem Newton Anderson, který nalezl ručně vyrobený zvon. Stáří zvonu se odhaduje na 300 milionů let a byl nalezen v kusu uhlí.

Starověcí egypťané 

Starověcí egypťané mohli být civilizace sama o sobě. Již výše zmíněné pyramidy musely být postaveny něčím nadlidským. Takto dokonalý útvar trojúhelníkového tvaru se čtvercovou základnou nemohly vyrobit pouze šikovné ruce. Muselo za tím být něco mnohem víc, než jen otroci. Rozhodně k tomu museli použít nějaké nástroje. Ale jaké? Nic se doposud nepodařilo dochovat ani objevit.

Egypťané nasvědčují tomu, že nemůžeme být první vyspělá civilizace, která na této planetě žije. Nevíme sice kam se ony nástroje poděly, ale pokud se povede nalézt alespoň nějaké části z nich, můžeme zjistit, jak byly vytvářeny pyramidy a jestli již nějaké starověké civilizace před námi existovali.

Výsledek obrázku pro ancient egypt

 

Jak jsme na začátku článku slíbili, zde je zmíněné video, kde je nastíněno, jak by svět vypadal po tom, co by ho opustila lidská rasa.