Tak tímto byste trpět nechtěli! Podívejte se na 7 bizarních psychiatrických poruch, které vás překvapí, ale také pořádně vyděsí!

3 min


Náš svět je plný šílených, bizarních a opravdu neuvěřitelných syndromů, kterými trpí víc lidí, než si dokážete představit. Život se syndromy není vůbec jednoduchý, protože člověku dokáží život pořádně znepříjemnit. Dnes se společně podíváme na 7 bizarních psychiatrických poruch, které vás překvapí, ale také pořádně vyděsí!

Syndrom Doriana Graye

Syndrom Doriana Graye – Člověk trpící tímto syndromem má zkreslené představy a svou zevnějšku. Myslí si, že má mnoho chyb a dokonce trpí paranoiou, že o všech chybách jeho okolí ví. Kromě tohoto problému mají lidé také problém smířit se s tím, že jednoho dnes zestárnou a jejich vhled se změní. Takoví lidé chtějí vždy vypadat přesně podle svých představ, takže se také často uchylují k plastikám. Jakmile se však plastická operace nepovede, následuje další stres a úzkost.

Syndrom Šípkové Růženky – Už podle názvu vám nejspíš musí být jasné, o co jde. Člověk trpící tímto syndromem je schopný prospat až 18 hodin denně a nikdo ho nedokáže vzbudit. Někteří lidé, kteří tímto syndromem trpí, tvrdí, že prý spali i více než dva dny v kuse. Kromě dlouhého spánku mají lidé s tímto syndromem problém i s chováním.

Pokračujte ve čtení na další straně!