Velmi zkušený psycholog vám prozradí pár suprových triků, díky kterým budete lépe rozumět lidem.

3 min


Jak už to tak bývá, občas je opravdu složité se v lidech vyznat. Občas se může zdát, že jsou všichni stejní, ale není tomu tak – každý je svým způsobem originál. Vyznat se v lidech je doslova skutečnou vědou. Psycholog Anton Shute se proto rozhodl, že se bude dělit se svými fanoušky o své skvělé triky, díky kterým porozumí lépe lidem kolem sebe, ale také sobě. Pojďme se na ně společně podívat.

Pokud považujete stres za svého nepřítele, rozhodně to přestaňte dělat. Stres je ve skutečnosti kamarád každého z nás. Ten, kdo stres nemá, se brzy bude nudit svým životem a kvůli tomu začne pociťovat pokles energie. Buďte za stres rádi, udržuje nás v napětí.

Pokud trpíte nočními můrami, po další noční můře zavřete oči a představte si, že jdete pomalu k tomu, co vás vyděsilo. Až u toho budete, obejměte to. Možná je to neuvěřitelné, ale opravdu to pomáhá.

Pokud vás někdo zradil, uvědomte si, že zklamání je vždy na jedné straně – na té vaší. To znamená, že druhému člověku je to úplně jedno. Nebuďte tedy na něj naštvaní a ignorujte ho. Nestojí vám za vaší energii.

Pokračujte ve čtení na další straně!