Tyto skvělé psychologické triky by měl znát každý z vás! Usnadní vám totiž život.

3 min


Chcete si pořádně usnadnit život, vyhnout se stresu a porozumět lidem? Pokud ano, čtete ten správný článek. Dnes se totiž společně podíváme na skvělé psychologické triky, které vám usnadní život.

Jak se rychle naučit

Jak se rychle naučit – Toto se hodí především studentům. Pokud se chcete něco rychle naučit a nechcete se s učením zbytečně dlouho trápit, stačí, když budete veškeré informace, které se učíte, někomu říkat. Když budete člověka informovat o tom, co jste se naučili, budete říkat jen ty nejdůležitější informace a ty se vám rychle dostanou do hlavy. Proto se učte s někým!

Sleduje vás někdo? – Jste v místnosti plné lidí a chcete vědět, jestli vás někdo sleduje, ale nechcete se a něj kouknout? Stačí, když si zívnete. Člověk, který vás sleduje si zívne také, což uslyšíte nebo periferně uvidíte.

Je člověk zmanipulovatelný? – Stačí, když si budete s člověkem povídat. Vyberete si jedno slovo, které když řekne, vždy kývnete. Například “pravda”. Kývnutím potvrdíte, že s člověkem souhlasíte a uvidíte, jak toto slovo bude neustále používat. Čím více ho bude používat, tím jednoduše zmanipulovatelný je.

Pokračujte ve čtení na další straně!