Jak vypadají nejslavnější meme tváře po několika letech? To budete koukat!

3 min


Dnes se společně podíváme na jedny z prvních memes, které byly slavné několik let zpět. Jsou nezapomenutelnou součástí internetu! Když se podíváte na staré meme fotografie, nostalgicky vzpomínáte na časy, kdy dané meme bylo slavné a říkáte si, co zřejmě dělá člověk, který je na memu vyobrazen. No my máme to štěstí, že to víme. Pokračujte dále ve čtení a my vám ukážeme, co nejslavnější meme tváře po několika letech slávy dělají.

Success Kid

Toto meme vzniklo v roce 2007. Laney Griner – matka Sama Grinera, kterého můžete vidět na fotce, přidala na Flickr fotku svého syna z pláže. Sam se pokouší jíst písek, ale na internetu byla tato fotografie symbolem úspěchu. Sam se prý za svou meme kariéru stydí a nechce, aby ho někdo s ní spojoval.

Disaster Girl (Zoe Roth)

Fotografie vznikla v Severní Karolíně. Oheň byl pod kontrolou, takže se ho nikdo nebál a procházelo kolem něj spoustu lidí. Stejně tak jako malá Zoe Roth se svým geniálním výrazem v obličeji. Zoe je na tuto fotografii opravdu hrdá a práva na ní nechce prodat. Dokonce si přes ní chce vydělat na vysokoškolské studiem.

Pokračujte ve čtení na další straně!