20 Skvělých tipů, které vám pomohou být ve hře Fortnite těmi nejlepšími!

4 min


Fortnite Battle Royale je free-to-play videohra vyvíjená studiem Epic Games. V dnešní době je neskutečně oblíbená a patří mezi nejhranější hry na světě. Pokud i vy tuto hru hrajete a jste začátečník, rozhodně by se vám mohlo hodit několik tipů, které by vám mohli pomoc ve zdokonalení! Pojďme se na ně společně podívat.

1-4.

Leťte na nejnižší bod na mapě – Když poletíte na nejnižší bod, padák se vám otevře v té poslední možné chvíli. Díky tomu budete na místě dopadu, které jste si určili, co nejrychleji. Zkuste letět střemhlav dolů na cesty, silnice nebo nejlépe do vody.

Vyhněte se velkým městům – Pokud jste začátečník, rozhodně nelétejte na velká města. Zkuste létat do oblastí, u kterých jste si jistý, že v nich budete sami. I poblíž měst v menších domech najdete zbraně.

Materiály – Soustřeďte se hlavně na těžbu materiálů. Doporučujeme těžit hlavně dřevo. Materiály vám pomohou dostat se tam, kde byste se bez nich nedostali. Navíc slouží jako obrana proti útoky či k tvorbě úkrytu.

Těžte diskrétně – Pokud těžíte stromy, snažte se je vždy vytěžit tak, aby zůstaly celé, ale pouze s nízkými životy. Tím získáte materiály a člověk, který půjde strom těžit po vás, nebude mít ani tušení, že strom je na jednu ránu. Navíc, když hráč vytěží strom, strom spadne, což ho může prozradit.

Pokračujte ve čtení na další straně!