Tyto věci muži ženám nikdy neřeknou, ale přáli by si, aby je věděly. Chápete, proč je důležité, aby je znaly?

3 min


Ženy i ženy jsou úplně odlišné povahy. Jak je známo, muži téměř nikdy neprojevují to, co si myslí, nebo to, co cítí. Naopak ženy mají doslova ve zvyku nejen o všem mluvit, ale i zároveň věci dost často přehání. Tento fakt se však může násobit hlavně v moment, kdy ve vztahu chybí informace, které muži neradi říkají.

 

Jsou věci, které muži ženám neříkají. I muži mají od žen často nejrůznější požadavky, jenže většinou o nich nemluví. Dnes se společně podíváme na několik věcí, které muži většinou ženám nikdy neřeknou, ale často chtějí, aby o nich ženy věděly.

 

Nesnáší, když o něm mluvíte špatně – Samozřejmě, to nemá rád nikdo. Každý má své chyby a své špatné návyky, ale když o těch, které má váš muž, mluvíte před svými kamarádkami, rozhodně to není příjemné. Muži ženám věří a nechtějí, aby o nich všechno každý věděl.

Milují váš úsměv – Nezapomeňte se usmívat, protože muži milují, když se ženy usmívají. Bez ohledu na to, jak špatný den mají, váš úsměv je dokáže vždy rozveselit a dokáže naplnit jejich srdce štěstím.

Muži nesnáší, když pokoušíte jejich trpělivost svými změnami nálad – Je zcela normální, že ženu občas něco rozhodí nebo naštve. Pokud se vám to ovšem stane, je mnohem lepší říct, co cítíte, než abyste byla podrážděná o mlčela.

Pokračujte ve čtení na další straně.