Ze života “Nic mi není” nebo “nemám co na sebe”. Podívejte se na ty...

“Nic mi není” nebo “nemám co na sebe”. Podívejte se na ty nejotravnější věci, které ženy dělají a muži z nich šílí!

3
reklama

Stejně tak jako muži dělají otravné věci, kterými druhé pohlaví dokáží pořádně naštvat, i ženy je dělají.Určitě to všichni moc dobře znáte, když žena mlčí a nechce říct, co jí je, nebo nakonec řekne větu “nic mi není”. Všichni znáte tu situaci, kdy žena nemá co na sebe, dlouho zdržuje a tak podobně. Pojďme se společně podívat na nejotravnější věci, které ženy dělají a muži z nich šílí.

Chystání se

reklama

Bohužel pro muže, ženy prostě potřebují na přípravu minimálně třikrát tolik času, co muži. Zatímco mužům zabere příprava třeba pouhých deset minut, ženám často trvá déle než hodinu. Všechno to malování, oblékání, zabere to prostě čas. Jenže muže to vyloženě vytáčí a nedokáží se s tím smířit.

Mluvení během filmu

No přiznejme si, kdo by měl rád, kdyby někdo neustále mluvit během sledování filmu? Nikdo. Jenže ženy to tak trochu mají ve zvyku a neustále se na něco vyptávají, protože některým věcem prostě nerozumí. Muže to dokáže pořádně naštvat, protože pak z filmu nic nemá. Mužům doporučujeme partnerkám kupovat k filmu popcorn, ať je aspoň nějaká šance, že u něj nebudou mluvit.

Pokračujte ve čtení na další straně!

reklama